Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Претседателот Пендаровски на Минхенската безбедносна конференција

  Претседателот Стево Пендаровски, во рамки на учеството на 60. Минхенска безбедносна конференција денеска говореше на панел-дискусијата „Фокус на Балканот“,…

Повеќе