Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Претседателот Пендаровски на завршниот настан „Иднината почнува дома“

  Претседателот Стево Пендаровски вчеравечер присуствуваше на завршниот настан „Иднината почнува дома“, на којшто беа доделени признанија на триесет и двајцата номинирани личности, кои…

Повеќе