Categories: Вести, Македонија, Став, Ударни вести

ВРЕДИ: Албанците нема да му простат на Бујар Османи за случајот Монструм

  Како што предупредивме и претходно кога објаснувавме кој е Бујар Османи, дојде време да се откриваат неговите корупциски скандали,…

Повеќе