Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Претседателот Пендаровски го додели признанието „Успешни млади“

  Претседателот Стево Пендаровски, денеска го додели признанието „Успешни млади“ на 8 добитници, во рамки на проектот инициран за поттикнување…

Повеќе