Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Новоизбраните членови на ДИК дадоа свечена изјава

  Денеска, пред претседателот на Собранието Талат Џафери и генералната секретарка, Цветанка Иванова, новоизбраните членови на Државната изборна комисија, дадоа…

Повеќе