Categories: Вести, Изјави, Македонија, Ударни вести

Димитров: Ако договорот со Бугарија е лош, немаше од Софија да пристигнуваат барања за анекс

  „Дали на една земја членка и треба Договор за да ја искористи својата привилегија како земја членка и да…

Read More