Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

ДОМ и ЛДП ја промовираа коалицијата во Битола со мотото „Излези од маглата“

  Лидерите на Зелената партија ДОМ, Маја Морачанин и на ЛДП, Горан Милевски во Битола го промовираа своето коалицирање за…

Повеќе