Categories: Вести, Македонија, Статуси, Ударни вести

Мешковска: Затворањето на базенот Карпош е срамно и крајно неодговорно!

  Наташа Мешковска на својот фб профил напиша дека базенот Борис Трајковски вчера се затвори. “Денес се затвори под клуч…

Read More