Хороскоп

Месечен хороскоп за месец март 2019

Овен Љубов – Иако сте преокупирани со заработката, работата и финансиите, ќе имате доволно време и за излегување и дружење, со помош на добра организација. Слободните овни би можеле да сретнат доста интересна личност во знакот на лав, водолија или близнаци, која нема да биде подготвена за долга врска, но ќе сака авантура. Зафатените ќе поминуваат […]