Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

ОJO го следи случајот со телефонските броеви на пратеници кои осамнаа на Твитер

  На социјалната мрежа Твитер се споделуваат телефонските броеви на пратениците од власта, а потоа им се порачува „да не…

Повеќе