Categories: Вести, Изјави, Македонија, Ударни вести

Пендаровски: Максимално сериозно да се посветиме на зелената агенда

  Претседателот Стево Пендаровски присуствуваше и се обрати на одбележувањето на 20 години на Центарот за истражување и информирање за…

Повеќе