Categories: Алтернатива, Вести, Македонија, Настани, Ударни вести

КИЦ Тирана: Изложба на фотографии “StandWithUkraine” од Кристина Атовска

  Пред многубројни гости и дипломати од повеќе земји, вчеравечер во македонскиот Културно информативен центар во Тирана, новинарката и воен…

Read More