Categories: Вести, Изјави, Македонија, Ударни вести

Спасовски: Лоциравме кластер на лица на лажните пријави за бомби

  Министерот Оливер Спасовски гостувајќи во утринската програма на МТВ на прашање до каде е истрагата за лажните пријави за…

Повеќе