Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Лекарската комора му ја одзеде лиценцата анестезиологот Дервиши

  ОЈО Тетово до Основниот суд во Тетово поднесе Обвинителен предлог против едно лице за кривични дела – Несовесно работење…

Повеќе