Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Притвор за возачот кој се судрил со тројцата починати кои излетаа во Лепенец

  Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје го продолжи увидот на местото на тешката сообраќајна несреќа која се случи…

Повеќе