Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Спасовски: Во случајот „Онкологија“ се вештачат собраните докази, виновникот секогаш има име и презиме

  Министерот Оливер Спасовски во интервјуто за „360 степени“ запрашан за случајот „Онкологија“ имајќи предвид дека поминаа 40-тина дена од…

Повеќе