Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Запленети 2.000 брендирани парчиња на Луи Витон, Диор и Мајкл Корс

  Речиси 2 илјади парчиња брендирана облека, обувки и женски чанти со потписот на Луи Витон, Диор, Монклер, Гучи, Версаче,…

Повеќе