Categories: Вести, Македонија

Лишен од слобода дилер на дрога, ќе биде запленет имот вреден над 600.000 евра

  По насоки на јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје, Одделот за криминалистичка полиција – Сектор за недозволена трговија…

Повеќе