Categories: Вести, Изјави, Македонија, Ударни вести

За министерката за култура, реакциите за Годишната програма се вообичаени

  Министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска, во гостувањето на „Тема на денот“ во Дневникот на ТВ „Сител“, зборуваше за реакциите по…

Повеќе