Categories: Алтернатива, Настани, Ударни вести

Авицена Женска трка: Освен победничките, победија и дисциплината и почитувањето на мерките против Ковид-19

  Во организација на Сојуз на Спортови на Скопје и А.К. Работнички, а под покровителство на Град Скопје, денеска се…

Повеќе