Categories: Вести, Македонија, Став, Ударни вести

Дали ДУИ-зацијата на судството ќе заврши на црна листа?

  Го поздравуваме проширувањето на американската црна листа со поранешната специјална обвинителка Катица Јанева. Токму нејзината лична определба, наместо испорачување…

Повеќе