Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Заев со честитка до Бајден и Харис: Им посакувам мандат исполнет со успешни политики кои обединуваат

  “На претседателот на САД, Џо Бајден и на потпретседателката, Камала Харис им го честитам стапувањето на должност и им…

Read More